Kámen Hradec Králové s.r.o.
Bratri Stefanu 206/49
500 03 Hradec Králové

telefon +420 602 242 805

KATALOG KUCHYŇSKÝCH DESEK

Žulová kuchyňská deska ….. luxus,krása a praktičnost v jednom

Proč zvolit žulovou pracovní desku na kuchyň?
Je to materiál,který se vyznačuje vysokou tvrdostí,odolností proti vysokým teplotám,vlivům různých kyselin a chemikáliím používaných v domácnosti,takže na žulové pracovní dese lze krájet maso,zeleninu, odkládat rozpálené nádobí,naklepávat maso….atd. V neposlední řadě je to přírodní materiál,který se vyznačuje barevnou pestrosí,která zajistí,že každá deska je svým způsobem neopakovatelný originál.

Ceny
Jednotlivé materiály jsou rozděleny do cenových kategorií,kdy ceny nejnižší(kategorie 1) začínají od 2.900,-/běžný metr a ceny nejvyšší kategorie(kategorie 7) jsou zhruba 9.100,- /běžný metr rovné,opracované desky.
Pro toho,kdo hledá originál a exkluzivitu je kategorie "TOP CLAS" kde jsou vyjímečné a luxusní materiály,jako například vysoce tvrdý a odolný Porfir,exkluzivní druhy žul jako třeba Iron Red (foto ) extremně tvrdá žula s vysokým obsahem železa či desky z polodrahokamů,takzvaná kategorie GEMSTONE jako je achát Blue Agate (foto ), ametyst Ametyst (foto ), ze zkamenělých pravěkých stromů Brown Petrified Wood (foto ),nebo z křišťálu Clasic Quartz (foto ), či kombinace křišťálu s nařezanými zkamenělými stromy (foto ), či ulitami pravěkých plžů (foto ). Zajímavostí těchto polodrahokamových desek je jejich prosvítitelnost,což atraktivitu tohoto materiálu ještě zvyšuje (foto ).
Ceny u této TOP CLAS začínají u žul a porfirů na 10.000,- /běžný metr a končí na 250.000,- /běžný metr u desek z polodrahokamu.

Jak vybírat a objednávat?
Z naší fotografické nabídky si vyberete materiál a jeho cenovou kategorii,e-mailem,nebo faxem nám zašlete nákres a půdorys kuchyně,uvedete kontakt,náš pracovník se s Vámi spojí,upřesní si určité detaily,jako je druh a typ dřezů,varných desek,povrchové úpravy,opracování hran(klikací odkaz na typy hran…viz katalog)a zhotoví cenovou nabídku.Pokud bude naše nabídka akceptovatelná,si s Vámi náš odborný pracovník domluví setkání a tam předvede skutečné vzorky žul a domluví vše potřebné k realizaci.